Guļbūves mājas, pirtis un ēkas — projektēšana, celtniecība un restaurācija

Jūs vispirms sev veidojat dzimtas mājas, bet pēc tam tās veido Jūs.

Projektējam un būvējam guļbūves pirtis, dzīvojamās un brīvdienu mājas. Restaurējam un atjaunojam vecas guļbūves. Veicam skaidu jumtu klāšanu.

Ekomāja — Tavs mājoklis bez kredīta saistībām

Eko māja, lēta māja, viensēta

Nelielas, ekoloģiskas, gaišas ar mazu siltumenerģijas patēriņu — mājas ar koka karkasu un ekovates siltumizolāciju. Informācija par Ekomāju (.pdf)

Dzīvojamās, lauku un ģimenes mājas

Koks smaržo un elpo. Tas kalpo arī par mitruma regulētāju. Rezultātā mājā ir panākts veselīgs un dabīgs iekšējais klimats.

guļbūves māja

Baļķu diametrs ir kvalitātes rādītājs, ko klientam nevajadzētu novērtēt par zemu.

Ceļot “dzimtas māju”, jāievēro divi noteikumi: 1. Nams kalpo tev, nevis tu namam; 2. māja nedrīkst vēlāk kļūt par nastu bērniem!

Māja un dārzs – tas ir viens veselums, kas liecina par dzīves kvalitāti. Ne par velti daudzu tautu cilvēki tieši šādu modeli asociē ar jēdzienu “paradīze”.

Guļbūves pirtis

Pirts kopš seniem laikiem ieņem svarīgu lomu cilvēka dzīvē. Latviešu tradicionālā pirts ir “slapjā” pirts, kur izmanto karstā gaisa un augu iedarbību uz cilvēka organismu.

Viesu mājas

Dažāda izmēra un veida sabiedriskās celtnes

Ieteikumi, ko vērts ņemt vērā ceļot guļbūves

Uzsākot celtniecību, jādomā par iespējām būvēt nākotnē. Var rasties nepieciešamība pēc malkas šķūnīša, garāžas, tualetes, darbnīcas u.t.t.

Guļbūve, kas atrodas iespiesta starp ķieģeļu mājām, rada dīvainu iespaidu. Ap šāda tipa celtnēm ir nepieciešams plašums, lai tā labi iekļautos kopējā ainavā.

Guļbūvēm vēlams jumts no dabiskiem materiāliem — niedres, skaidas vai dakstiņa. Protams, var lietot arī citus materiālus.